O nás 

Naše firma USAS s.r.o. vznikla v roce 1990 a hlavními cíli podnikání byly dvě divize.

Servisní aplikující protisluneční fólie do průmyslových, památkových i obytných budov. Jednou z prestižních zakázek byla i aplikace fólií v budově Národního muzea. 

Druhá dodnes aktivní se zabývá dovozem a distribucí sportovní výživy německých firem ProVista, Multipower a Z-konzept dala podnět ke vzniku obchodu s plastovými elementy.

V rámci obchodních vztahů s firmou ProVista (bývalý název Koelbel) došlo i na zajištění výroby domácích posilovacích a rehabilitačních strojů pro německý trh. Úkolem bylo zlevnění za dodržení stávající kvality jako při výrobě v Německu. Došlo i na české dodavatele plastových elementů, které bohužel bylo velkou chybou. Byly vyrobeny z nekvalitních materiálů, neměly dříky, vypadávaly a praskaly.  Pokud jsme si chtěli udržet zakázku, museli jsme rychle jednat, a tak jsme našli PROFESIONÁLY, kterým jsme věrni DOSUD.

Jejich produkty Vám dodáváme více jak 27 let.

Rodinná firma Walter Bethke GmbH&Co., založená roku 1963, vyváží ročně vice než 130 milionu různých technických a hybridových plastových produktů, se zaručenou kvalitou pro různá odvětví, do skoro všech zemi světa.

Vlastní, konstruktivní vývoj produktu je pro naše vysoce kvalifikované pracovníky samozřejmostí tak, jako vlastní montáž nebo zušlechťování produktů, které probíhá u nás s nejmodernějšími stříkacími systémy.

Díky vytříbené logistice a vysoce efektivní IT-struktuře, jsme schopni nabídnout našim zákazníkům podle jednotlivých oborů přes 800 milionů různých dílů z jednoho skladu, za férové kondice.

Když vývojář a zakladatel společnosti Oskar Lehmann dokončil svůj první samoobslužný vstřikovací stroj, obratem stvořil nový podnikatelský záměr, transformoval původně zamýšlený stroj na vstřikování výrobků na výrobní prostředek a od roku 1961 vyrábí technické plastové díly.

Inovace a flexibilita, spolu s vášní a smyslem pro správný okamžik, připravily cestu pro dnes úspěšnou mezinárodní společnost., která zpracovává termoplasty všeho druhu do technických produktů pro širokou škálu průmyslových odvětví. Kromě naší rozsáhlé katalogové řady s interním vývojem jsou v nabídce také řešení šitá na míru podle požadavků zákazníka. Samozřejmostí pro nás je kompetentní poradenství v oblasti designu a konstrukce a správného výběru materiálů.

Certifikace dle DIN EN ISO 9001: 2015 podtrhuje náš koncept kvality, garantuje spolehlivé služby a vysoký standard kvality.